BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampa 10941427

nr 1094 1427

Bordsfotogenlampa

1800-tal, höjd: 53 cm

Kondition: slitage, skador, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 mars 2017
kl 19:41:50